strona główna

NASZE OSIĄGNIĘCIA

2020/2021

 • Kolejny sukces naszego ucznia - Filipa Kaucha. Tym razem jest to Wyróżnienie I stopnia na I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Fenomeny Muzyczne" organizowanym przez Fundację Pro Juventus. W Filipa grupie rywalizowali zdolni pianiści z całego świata. Serdecznie gratulujemy.
 • Pianista Filip Kauch, uczeń pana Mariana Michałowicza, uzyskał pierwsze miejsce na XXIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie (w tym roku w formie online). Jurorzy dodatkowo przyznali Filipowi Nagrodę za osobowość artystyczną. Serdecznie gratulujemy
 • Filip Kauch z klasy fortepianu mgra Mariana Michałowicza został laureatem I miejsca w kategorii fortepian w grupie I - XV Ogólnopolskiego Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków – Rybnik 2020. Obradom Jury przewodniczył prof. dr hab. Andrzej Jasiński z AM w Katowicach.
 • W dniu 27 września 2020 roku Jury w składzie: prof. dr hab. Mariusz Drzewicki, dr hab. Michał Szczepański i mgr Urszula Buda podjęło decyzję o przyznaniu nagród i wyróżnień dla uczestników II Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Pianistycznego – Leżajsk 2020. W grupie D – klasa 4/6 I st. (OSM I st.) – I miejsce zajął Filip Kauch z klasy fortepianu mgr Mariana Michałowicza. Gratulujemy kolejnego sukcesu!

2019/2020

 • Filip Kauch z klasy fortepianu Mariana Michałowicza otrzymał wyróżnienie w kategorii B, na MusicAlive 1st International Piano Competition 2020 Online zorganizowanym przez World Piano Teachers Association Poland oraz Instytut Sztuk Muzycznych w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W konkursie uczestniczyli młodzi pianiści z całego świata oceniani przez 16 osobowe międzynarodowe JURY. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 15 lipca 2020 r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 • Na 18 Wielkopolskim Turnieju Muzycznym Trio Rosa w składzie: Nadia Kmieciak, Maria Ospałek- flet, Klaudia Kmieciak - fortepian zdobyło II nagrodę w kategorii zespołów kameralnych a Nadia Kmieciak z klasy fletu Agnieszki Panas zdobyła wyróżnienie w kategorii solistów. Turniej odbył się 21.02.2020 w PSM w Kole.
 • Na prestiżowym XXIV Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym im. Haliny Czerny-Stefańskiej w Żaganiu, Filip Kauch z klasy fortepianu p. Mariana Michałowicza zdobył II miejsce w grupie I oraz otrzymał nagrodę specjalną ufundowana przez Państwa KATO, członków Towarzystwa im. Haliny Czerny-Stefańskiej i Ludwika Stefańskiego. Konkurs odbył się w dniach 17-19 lutego 2020 r. Patronat nad konkursem objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a organizatorem było Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.
 • Filip Kauch z klasy fortepianu Mariana Michałowicza zdobył wyróżnienie II st. w grupie I na XI Konkursie Pianistycznym im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu. Konkurs zorganizowała Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2 w Poznaniu 29-30 listopada 2019 r. Konkurs zaliczany jest do prestiżowych imprez, którym patronuje Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.
 • Alicja Kowalska z klasy fletu Agnieszki Panas zdobyła wyróżnienie w grupie I na X Ogólnopolskim Konkursie Szkół Muzycznych I stopnia, Instrumenty Dęte Drewniane, Chełmno, 22-23. 11. 2019 r. Konkurs zaliczany jest do prestiżowych imprez, którym patronuje Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

2018/2019

 • Nadia Kmieciak z klasy fletu Agnieszki Panas została laureatką I miejsca w grupie pierwszej na IV Kujawsko – Pomorskim Konkursie Fletowym dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w Solcu Kujawskim. Konkurs odbył się w dniu 18 maja 2019 r w Szkole Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina w Solcu Kujawskim.
 • Filip Kauch z klasy fortepianu Mariana Michałowicza został laureatem I miejsca oraz (przyznanej po raz pierwszy) nagrody Grand Prix na XVII Żyrardowskim Konkursie Młodych Pianistów, który miał miejsce w dniach 23-24 maja 2019 roku w sali koncertowej PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Żyrardowie.
 • Nasz zespół Trio Rosa w składzie: Klaudia Kmieciak z kl. III c. 6 z klasy fortepianu mgr Stanisława Dychy, Nadia Kmieciak z kl. III c. 6 oraz Maria Ospałek z kl. VI c. 6 z klasy fletu mgr Agnieszki Panas zajął III miejsce podczas XXVI Ogólnopolskiego Bystrzyckiego Konkursów Zespołów Kameralnych, który odbył się 27 kwietnia 2019 r. w PSM I stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej.
 • Nasi uczniowie wzięli udział w XXXV Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych imienia JANA SCHULZA, Osieczna 2019.
  Nagrody:
  w I grupie wiekowej do 12 lat w kategorii instrumentów dętych blaszanych - II miejsce – Wojciech Zimniak (kl. II c. 4 – PSM I stopnia w Kościanie) – trąbka – Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Śmiglu
  w II grupie wiekowej do 15 lat – w kategorii instrumentów dętych drewnianych - III miejsce – Nina Ryszkowska (kl. VI c. 6 - PSM I stopnia w Kościanie)– flet – Stowarzyszenie Orkiestra Dęta TON w Kościanie, w kategorii instrumentów dętych blaszanych - I miejsce – Borys Karmelski (Absolwent – PSM I stopnia w Kościanie) – trąbka – Stowarzyszenie Orkiestra Dęta TON w Kościanie,
  2 Nagrody specjalne Burmistrza Kościana Piotra Ruszkiewicza otrzymali: Borys Karmelski (Absolwent - PSM I stopnia w Kościanie) z Orkiestry Dętej TON z Kościana i Kajetan Neumann (kl. II c. 4 - PSM I stopnia w Kościanie) z orkiestry Dętej OSP z Kościana
 • Zofia Miler i Aleksandra Szklarz, obie z klasy wiolonczeli Katarzyny Granos, zostały laureatkami III miejsca II Międzyregionalnego Konkursu Wiolonczelowego w Gorzowie Wielkopolskim. Konkurs miał miejsce w Szkole Muzycznej I stopnia im. Władysława Jana Ciesielskiego w Gorzowie Wlkp. w dniu 30 marca 2019 r.
 • Podczas XI Międzyszkolnego Konkursu Pianistycznego Kościan 2019 laureatem I miejsca w grupie I został Filip Kauch z klasy Mariana Michałowicza a Lena Osipa z klasy Beaty Zawidzkiej zdobyła wyróżnienie w grupie III. Konkurs odbył się 7 marca 2019 r. w sali koncertowej PSM w Kościanie.
 • Trio Rosa w składzie: Klaudia Kmieciak z kl. III c. 6 z klasy fortepianu mgr Stanisława Dychy, Nadia Kmieciak z kl. III c. 6 oraz Maria Ospałek z kl. VI c. 6 z klasy fletu mgr Agnieszki Panas zdobyło II nagrodę w kategorii zespołów kameralnych na 17. Wielkopolskim Turnieju Muzycznym pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Koło, 8 lutego 2019 r.
 • Filip Kauch z klasy fortepianu Mariana Michałowicza wygrał I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Sosnowcu. Laureat otrzymał nagrodę Grand Prix oraz I miejsce w grupie pierwszej. Konkurs odbył się w dniach 10-11 stycznia 2019 r. Gratulujemy.
 • Filip Kauch z klasy fortepianu Mariana Michałowicza zdobył I miejsce w grupie I na X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Dziecięce imaginacje” w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. H. Wieniawskiego w Gdańsku Oruni. Konkurs odbył się 12 grudnia 2018 r.
 • Nadia Kmieciak z kl. III c. 6 została Laureatką III miejsca w grupie 3, a Maria Ospałek z kl. VI c. 6 została Laureatką III miejsca w grupie 6 na XXII Wielkopolskim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Dętych. Konkurs odbył się 1 grudnia 2018 r. w sali kameralnej POSM I st. nr 1 im. H. Wieniawskiego, ul. Solna 12, Poznań.

2017/2018

 • Laureatami I Dziecięco-młodzieżowego Konkursu Muzycznego im. ks. dra Józefa Surzyńskiego Kościan 2018, który odbył się 20 kwietnia 2018 r. w sali koncertowej Kościańskiego Ośrodka Kultury, zostali uczniowie naszej szkoły: w grupie I - 1. miejsce - Filip Kauch z kl. fortepianu Mariana Michałowicza, 2. miejsce - Nadia Kmieciak z kl. fletu Agnieszki Panas; w grupie II - 1. miejsce - Maria Ospałek z kl. fletu Agnieszki Panas, 3. miejsce - Borys Karmelski z kl. trąbki Bartosza Ratajczyka; w grupie III - 1. miejsce - Jan Patryk Zientek, absolwent kl. gitary Krzysztofa Mieszały.
 • Nadia Kmieciak z klasy fletu Agnieszki Panas zdobyła wyróżnienie na IX Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych. Impreza odbyła się w dniach 23-24 marca 2018 r. w PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
 • Filip Kauch z klasy fortepianu Mariana Michałowicza zajął I miejsce w grupie I na XI Regionalnym Konkursie Pianistycznym w Gostyniu w dniu 23 marca 2018r.
 • Sukces naszych uczniów na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „ VI Forum Młodych Pianistów  im. G. Konatkowskiej 2018” w Poznaniu. Laureatem II miejsca w grupie I został Filip Kauch z klasy fortepianu Mariana Michałowicza a wyróżnienie zdobyła Klaudia Kmieciak z klasy Stanisława Dychy. Konkurs odbył się w dniach 16-17 marca 2018 roku w Sali Kameralnej POSM I stopnia nr 1 im. H. Wieniawskiego w Poznaniu.
 • Sukces uczniów naszej szkoły na XXIII Słupeckich Spotkaniach Muzycznych, które odbyły się 30.11.-1.12.2017 r. W kategorii gitary w grupie I wyróżnienie zdobyła Magdalena Stężycka z klasy Piotra Bródki a w grupie II laureatem został Maksymilian Maluśki z klasy Krzysztofa Mieszały.

2016/2017

 • Uczennica naszej szkoły Zofia Miler (kl. III c. 6 z klasy wiolonczeli p. Joanny Banaszczyk) została Laureatem V Łużyckich Spotkań Wiolonczelowych w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Żarach w dniu 13 maja 2017 r.

2015/2016

 • Zespół Kameralny w składzie: Emilia Kamieniarz i Borys Karmelski z klasy trąbki mgra Pawła Jaśkowiaka oraz Łukasz Michalski z klasy fortepianu mgra Mariana Michałowicza został laureatem III miejsca XXV Bystrzyckiego Konkursu Zespołów Kameralnych. Konkurs odbywał się 22-23 kwietnia 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Bystrzycy Kłodzkiej.

2014/2015

 • Podczas IX Międzyszkolnego Konkursu Pianistycznego Kościan 2015, który odbył się 28 kwietnia 2015 r., Adrian Szczepaniak z klasy mgra S. Dychy został laureatem II miejsca w grupie I. Wyróżnienia w grupie II otrzymali Nikola Matuszak z klasy mgr Beaty Zawidzkiej oraz Łukasz Michalski z klasy mgra Mariana Michałowicza.
 • Zespół Kameralny w składzie: Emilia Kamieniarz z klasy trąbki mgr Pawła Jaśkowiaka, Borys Karmelski z klasy trąbki mgr Pawła Jaśkowiak, Łukasz Michalski z klasy fortepianu mgr Mariana Michałowicza został laureatem II miejsca podczas XXIV Bystrzyckiego Konkursu Zespołów Kameralnych. Konkurs odbył się 17 kwietnia 2015 r. w Państwowej Szkole Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Bystrzycy Kłodzkiej.
 • Emilia Kamieniarz z kl. IV c. 6 została laureatką III miejsca w I grupie XXIII Poznańskiego Konkursu Instrumentów Dętych Blaszanych zorganizowanego 7 lutego 2015 r. przez POSM II st. im. M. Karłowicza, ul. Solna, Poznań. Nauczycielem Emilki jest mgr Paweł Jaśkowiak a akompaniowała mgr M. Kozierska.
 • Trio klarnetowe w składzie: Aleksandra Sołtysiak, klasa IV c. 4, Katarzyna Kamińska, klasa IV c. 4, Katarzyna Adamczewska, klasa V c. 6 z klasy klarnetu mgra Pawła Kroczka zdobyło II miejsce (I nie przyznano) na 13. Wielkopolskim Turnieju Muzycznym w Kole, który odbył się 30 stycznia 2015 r.

2013/2014

 • Zespół Kameralny w składzie: Emilia Kamieniarz – I trąbka, kl. III c. 6, Jan Jakub Walter – II trąbka, kl. II c. 4, Łukasz Michalski – fortepian, kl. II c. 4 wziął udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA Zespołów Kameralnych I st. w Warszawie –16 stycznia 2014 r.

2012/2013

 • Podczas VIII Międzyszkolnego Konkursu Pianistycznego – Kościan 2013 wyróżnienia otrzymali trzej uczniowie naszej szkoły: w grupie pierwszej Miłosz Kiciński z klasy Stanisława Dychy i Łukasz Michalski z klasy Mariana Michałowicza a w grupie trzeciej Jakub Jędrzejczak z klasy Beaty Zawidzkiej.

2011/2012

 • Duet gitarowy w składzie: Wiktoria Kómoch i Joanna Nowacka zdobył II miejsce w kategorii zespołów na XI Ogólnopolskim Konkursie Gitary Klasycznej im. A. Tansmana w Kępnie. Impreza miała miejsce w dniach 17-18 maja 2012 r.
 • Wyróżnienia VI Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Muzycznych I st. "Instrumenty Dęte - Chełmno 2012" uzyskali flecistka Agnieszka Łozińska z klasy Agnieszki Panas oraz waltornista Wojciech Panas z klasy Pawła Jaśkowiaka. Konkurs odbywał się w dzniach 20-21 kwietnia 2012 r.
 • Kościański Duet Gitarowy - Joanna Nowacka i Wiktoria Kómoch zajął III miejsce na Polsko-Niemieckim VIII Wiosennym Konkursie Gitarowym w Szczecinie. Impreza miała miejsce w dniach 23-25 marca 2012 r. Uczennice przygotował mgr Krzysztof Mieszała.
 • Duet fortepianowy Mateusz Kowalski i Jakub Jędrzejczak prowadzony przez mgra Stanisława Dychę zdobył I miejsce na Regionalnym Konkursie Muzyki Kameralnej z Fortepianem – Leszno 2012. Impreza odbyła się 16 marca 2012 r.
 • Dawid Kowalkowski z klasy wiolonczeli mgr Joanny Flieger uzyskał wyróżnienie na VI Zielonogórskich Spotkaniach Wiolonczelowych dla uczniów szkół muzycznych I stopnia, które miały miejsce 17 marca 2012 r.
 • Uczennica klasy fletu p. Agnieszki Panas Marcelina Przybylska zdobyła wyróżnienie na XX Poznańskim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych Poznań 2012, który odbył się w dniu 3 marca 2012 r.
 • Przesłuchania Makroregionalne CEA uczniów publicznych i niepublicznych szkół muzycznych - duety fortepianowe I stopnia, 7 lutego 2012 r., PSM I i II st. w Koninie. Duet fortepianowy - Mateusz Kowalski, Jakub Jędrzejczak prowadzony przez mgra Stanisława Dychę zakwalifikował się do Ogólnopolskich Przesłuchań Duetów Fortepianowych uczniów szkół muzycznych I stopnia.
 • X Turniej Muzyczny pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego - Koło - 9. 12. 2011 r. – nagroda dla Marceliny Przybylskiej z klasy fletu mgr Agnieszki Panas (udział: Igi Zborowskiej - kl. mgr A. Panas)
 • XVII Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych, Poznań - 3 grudnia 2011 r. - II miejsce - Agnieszka Łozińska z klasy fletu mgr Agnieszki Panas, (udział: Julia Stężycka - kl. mgr A. Panas i Wojciech Panas - kl. rogu mgra P. Jaśkowiaka)

2010/2011

 • Kościański Duet Gitarowy w składzie: Wiktoria Kómoch i Joanna Nowacka z klasy Krzysztofa Mieszały zdobył wyróżnienie na IV Lubuskim Konkursie Gitarowym w Zielonej Górze. Impreza miała miejsce w dniach 13-14 maja 2011 r.
 • XX Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st. – Bystrzyca Kłodzka -15-16 kwietnia 2011 r. – I miejsce zdobył kwartet fletowy „ A Quattro Voci” w składzie Marcelina Przybylska, Iga Zborowska, Adrianna Łabenda i Mirosława Gorzelańczyk z klasy fletu mgr A. Panas

 • X Ogólnopolski Festiwal Fletowy – Sochaczew – 11-13 kwietnia 2011r. – udział: Michał Mazur, Marcelina Przybylska, Iga Zborowska, Mirosława Gorzelańczyk z klasy fletu mgr A. Panas
 • XX Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława 2011- 28-29. 03. 2011r. – udział: Faustyna Szudra -klasa saksofonu mgra S. Gutaja i uczennice fletu z kl. mgr A. Panas – Marcelina Przybylska, Iga Zborowska
 • II Łużyckie Spotkania Wiolonczelowe - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. Ph. Telemanna w Żarach - 9 kwietnia 2011 r. - udział: Dawid Kowalkowski z klasy mgr Joanny Ignatowskiej
 • Ogólnopolskie Przesłuchania Instrumentów Dętych Drewnianych szkól muzycznych I stopnia pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – 26-27 marca 2011- ZPSM nr 1 w Warszawie - udział: Iga Zborowska z klasy fletu mgr Agnieszki Panas
 • Ogólnopolskie Przesłuchania Klas Fortepianu szkół muzycznych I stopnia pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – 18-20 marca 2011 r. w Warszawie – udział: Mateusz Kowalski z klasy fortepianu mgra Stanisława Dychy

2009/2010

 • IX Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie, 27. 04. 2010 r. - II nagroda - Michał Mazur z klasy fletu mgr A. Panas
 • XIX Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st. w Bystrzycy, 24. 04. 2010 r. - II nagroda - Kwartet fletowy "A Quattro Voci": Wiktoria Szczepaniak, Iga Zborowska, Adrianna Łabenda i Mirosława Gorzelańczyk z klasy fletu mgr A. Panas

 • Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia, Opole - 26-27 marca 2010 r. - Kwartet fletowy: Marcelina Przybylska, Iga Zborowska, Adrianna Łabenda i Mirosława Gorzelańczyk z klasy fletu mgr A. Panas – zakwalifikowanie się do przesłuchań ogólnopolskich
 • XIX Konfrontacje Instrumentów Dętych - Oława 23-24. 03. 2010 r. - wyróżnienie dla Faustyny Szudry z klasy saksofonu mgr Stefana Gutaja
 • VII Wielkopolski Turniej Muzyczny pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego - Koło – 11. 12. 2009 r. – nagroda dla Mirosławy Gorzelańczyk, wyróżnienia dla Marceliny Przybylskiej i Adrianny Łabendy z klasy fletu mgr Agnieszki Panas (udział: Igi Zborowskiej - kl. mgr A. Panas)
 • XV Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych, Poznań - 7 grudnia 2009 r. - III miejsce – Marcelina Przybylska z klasy fletu mgr Agnieszki Panas, (udział – Julia Stężycka, Michał Mazur i Bartosz Andrzejewski – kl. mgr A. Panas)

2008/2009

 • III Konkurs Instrumentów Dętych Jupiter – czerwiec 2009 r. w Krakowie, IV miejsce Wiktorii Szczepaniak (udział Marceliny Przybylskiej) z klasy fletu mgr A. Panas
 • VI Miedzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Kościanie, 27-28.04. 2009 – Mateusz Kowalski – I miejsce (S. Dycha), Daria Michałowicz – II miejsce (S. Dycha), Marta Flak - wyróżnienie (K. Swinarska), Ewa Wojciechowska - wyróżnienie (K. Swinarska), (udział: Michał Ratajczak z kl. K. Swinarskiej, Anna Heller , Anna Kacprzak z kl. S. Karczewskiej)
 • VII Wielkopolski Turniej Muzyczny o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego - Koło – nagrody otrzymały: Wiktoria Szczepaniak i Mirosława Gorzelańczyk z klasy fletu mgr Agnieszki Panas (udział Marceliny Przybylskiej z klasy mgr A. Panas)
 • V Wielkopolski Konkurs Klas Instrumentów Detych Drewnianych Poznań grudzień 2008 r. - III miejsce – Marcelina Przybylska z klasy fletu mgr Agnieszki Panas (udział:Mirosława Gorzelańczyk)

2007/2008

 • V Ogólnopolski Festiwal Chórów szkół Muzycznych w Ostrowie, 23. 05. 2008 r. - III miejsce dla dziewczęcego chóru szkolnego prowadzonego przez mgr M. Kozierską
 • XVII Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych w Bystrzycy, kwiecień 2008 r., wyróżnienie dla kwartetu fletowego ( j.w.) prowadzonego przez mgr Agnieszkę Panas.
 • VII Ogólnopolski Festiwal Fletowy w Sochaczewie, kwiecień 2008 r., wyróżnienie dla Agnieszki Waldhelm z klasy fletu mgr A. Panas (udział Katarzyny Herkt)
 • V Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu marzec 2008 – Mateusz Kowalski – II miejsce z klasy fortepianu S. Dychy (udział: Michał Ratajczak z kl. K. Swinarskiej, Anna Heller , Anna Kacprzak i Kamil Drozda z kl. S. Karczewskiej)
 • VI Wielkopolski Turniej Muzyczny Marszałka Województwa Wielkopolskiego Koło – 7 grudnia 2007 r. - I miejsce – Agnieszka Waldhelm - z klasy fletu mgr Agnieszki Panas,
 • XIII Wielkopolski Konkurs Klas Instrumentów Detych Drewnianych Poznań 3 grudnia 2007 r. - II miejsce – Wiktoria Szczepaniak z klasy fletu mgr Agnieszki Panas, wyróznienie – Marcelina Przybylska - z klasy fletu mgr Agnieszki Panas,

2006/2007

 • II Regionalny Konkurs „Audycje Muzyczne” – Koło 5 maja 2007r. - wyróżnienie Paulina Kmieć z kl. VI, przygotowana przez mgr Danute Gatniejewską
 • V Miedzyszkolny Konkurs Pianistyczny – Kościan, 3-4 kwietnia 2007 r.: III miejsce – Katarzyna Kaźmierczak z kl. fortepianu mgr Katarzyny Swinarskiej, III miejsce – Michał Ratajczak - z kl. fortepianu mgr Katarzyny Swinarskiej, Wyróżnienia – Mateusz Kowalski – z kl. fortepianu mgr Stanisława Dychy i Krystyna Garstka – z kl. fortepianu mgr Mariana Michałowicza
 • Spotkania Młodych Dęciaków w Elblągu ( 24-25. III. 2007): wyróżnienie - Agnieszka Waldhelm z kl. fletu mgr Agnieszki Panas
 • Słupeckie Spotkanie Muzyczne – Słupca, 17-18 listopad 2006r. I miejsce Olga Kmieciak z klasy gitary mgr Krzysztofa Mieszały

2005/2006

 • IV Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych I i II st. W Ostrowie Wlkp. ( 16-17.06.06.) - III miejsce zajął 35 osobowy Chór Szkolny prowadzony przez mgr Magdalenę Kozierską.
 • V Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „ Za kotarą” - Leszno 4.III. 2006r. – wyróżnienie dla Katarzyny Kaźmierczak z klasy mgr Katarzyny Swinarskiej
 • Wielkopolski Konkurs Instrumentów Dętych – Poznań grudzien 2005r. - I miejsce Wiktoria Szczepaniak z klasy fletu mgr Agnieszki Panas,

2004/2005

 • Wielkopolski Konkurs Wykonawczy – Poznań – 9 maja 2005r. Wyróżnienie - Paulina Kmieć z kl. skrzypiec mgr Bogusława Wąsowskiego
 • Regionalny Konkurs „Audycje Muzyczne” – Koło 7 maja 2005r. - III miejsce – Marta Handke z kl. VI, wyróżnienie - Ewelina Woźniczak z kl. VI - przygotowane przez mg Mariana Michałowicza

2003/2004

 • Regionalny Konkurs Pianistyczny - Gostyń – 26 marca 2004r. Wyróżnienie dla Katarzyny Kaźmierczak uczennicy mgr K. Swinarskiej
 • Konkurs pianistyczny “ Za kotarą” w Lesznie. Styczeń 2004r. Wyróżnienie dla Julity Dudziak uczennicy mgr S. Dychy.

wcześniejsze wydarzenia

 • III miejsce Marii Kolanoś z klasy fortepianu na III Konkursie Pianistycznym Gostyń 2002.
 • III miejsce Zofii Nowakowskiej na V Wielkopolskim Przeglądzie Instrumentów Dętych - Jarocin 2002.
 • I miejsce Zofii Nowakowskiej i wyróżnienie Natalii Wojtkowiak z klasy fletu na VI Międzyszkolnym Konkursie Fletowym w Poznaniu w 2001 r.
 • I miejsce Magdaleny Grzelczyk z klasy fortepianu na II Konkursie Pianistycznym w Gostyniu w 2000 r.
 • Wyróżnienie Jakuba Donaja z klasy trąbki na IX Konfrontacjach Instrumentów Dętych Oława 2000.
 • Wyróżnienie Marcina Krzywickiego na XXIX Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku w 2000 r.
 • II miejsce Jakuba Donaja z klasy trąbki i wyróżnienie Zofii Nowakowskiej z klasy fletu na II Wielkopolskim Przeglądzie Instrumentów Dętych w Jarocinie w 1999 r.
 • III miejsce Joanny Grzelczyk na IV Międzywojewódzkim Konkursie Gitarowym w Żaganiu.
 • III miejsce Tria Klarnetowego na Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Kole, 2000 r.,
 • I miejsce Tria Klarnetowego w Konkursie Zespołów Kameralnych w Jarocinie, naucz. S. Gutaj
 • W 1997 roku znów w Żaganiu odnieśliśmy sukcesy. Najpierw wyróżnienie Magdaleny Nawrot, uczennicy M. Michałowicza na II ogólnopolskim turnieju pianistycznym, gdzie jury przewodniczyła sama Halina Czerny-Stefańska, a na kolejnym międzywojewódzkim konkursie gitary nasz duet Maciej Matuszczak i Bartek Hordecki był bezkonkurencyjny, zarówno jako zespół, jak i indywidualnie: I miejsce Maciej Matuszczak, II miejsce Bartek Hordecki.
 • W 1996 r. w Żaganiu duet gitarowy: Michał Ciesielski i Maciej Matuszczak zdobył I nagrodę, a Michał Ciesielski w konkursie indywidualnym II miejsce.
 • Zajęcie I miejsca na Międzywojewódzkim Konkursie Gitary w Żaganiu w 1995 r. przez Michała Ciesielskiego z klasy mgra K. Mieszały.
 • Zakwalifikowanie się do ogólnopolskich przesłuchań klas fortepianu w Warszawie Marii Magdaleny Kaczor w 1993 r. (uczennica B. Stanek).
strona główna