strona główna

ARCHIWUM WIADOMOŚĆI

rok szkolny 2020/2021

 

Zdjęcia z zakończenia nauki absolwentów

Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego absolwentów można zobaczyć w galerii. Paczka zdjęć w wysokiej rozdzielczości do pobrania: zdjęcia


Rekrutacja do szkoły muzycznej

Na podstawie protokołu Komisji Rekrutacyjnej z dnia 17 czerwca 2021 r. z przeprowadzonego badania przydatności kandydatów do szkoły muzycznej, komisja ogłasza listę kandydatów przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. ks. dra Józefa Surzyńskiego w Kościanie. W związku z ograniczoną ilością miejsc na fortepian i gitarę, niektórzy kandydaci zostali przyjęci na inny instrument.
Lista kandydatów przyjętych do szkoły - cykl sześcioletni
Lista kandydatów przyjętych do szkoły - cykl czteroletni

Komisja Rekrutacyjna PSM I stopnia w Kościanie


Nagroda Burmistrza dla Filipa

W dniu 28 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Kościanie zostały wręczone Nagrody Burmistrza Miasta Kościana Piotra Ruszkiewicza dla najlepszych uczniów z kościańskich szkół. Z naszej szkoły nagrodę otrzymał Filip Kauch, uczeń klasy V cyklu sześcioletniego.
https://www.koscian.pl/Nagrody_dla_najlepszych_uczniow,17605.html


Wyniki konkursu „Zostań Łowcą Talentów” Kościan 2021

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Zostań Łowcą Talentów” Kościan 2021 został rozstrzygnięty. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział. Nagrody zostaną wręczone podczas rozdania świadectw (24 i 25 czerwca 2021 r.)

Poniżej lista nagrodzonych:
I miejsce – Zofia Główczak z klasy IV c. 6
II miejsce – Antonina Kaźmierczak z klasy I c. 6
III miejsce – Martyna Pawlicka z klasy VI c. 6
Wyróżnienia:
Zofia Stępień z klasy IV c. 6
Weronika Walczak z klasy III c. 6


Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w sali Kościańskiego Ośrodka Kultury:
- dla absolwentów - 24 czerwca 2021 r. o godz. 1600.
- dla uczniów cyklu sześcioletniego - 25 czerwca 2021 r. o godz. 1400
- dla uczniów cyklu czteroletniego - 25 czerwca 2021 r. o godz. 1500


Konkurs „Kościański Przebój Lata”

Kościański Ośrodek Kultury organizuje konkurs pod tytułem: „Kościański Przebój Lata”. Szczegółowe informacje: https://fb.watch/62YX_SXe7H/ oraz https://www.facebook.com/events/801041510551794/?ref=newsfeed


Komunikat Komisji Rekrutacyjnej

Komisja Rekrutacyjna informuje, że badanie przydatności kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Kościanie odbędzie się 16 czerwca 2021 r. od godz. 11:30 w tymczasowej siedzibie szkoły – ul. Dworcowa 3 (za sklepem Żabka). Szczegółowy harmonogram przesłuchań zostanie przesłany do kandydatów, którzy złożyli wnioski przez formularz zgłoszeniowy lub mailowo. Jednocześnie informujemy, że termin składania wniosków zostaje przedłużony do dnia 14 czerwca 2021 r.


Potrójne zwycięstwo Filipa

Z wielką satysfakcją informujemy, że Filip Kauch z klasy pana Mariana Michałowicza, zdobył kolejne laury na ogólnopolskich konkursach pianistycznych:

  • I miejsce - I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. prof. Janiny Romańskiej – Werner - Kraków, 29-30 maja 2021 r.
  • I miejsce - XIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej w Leżajsku – online 2020/2021 – 23-30 maja 2021 r.
  • I miejsce (ex aequo) - XIV Ogólnopolski „ŁOWIECKI” Konkurs Miniatur Fortepianowych online - 28 maja - 1 czerwca 2021 r.

Konkursowe laury

Na IX Wiosennym Konkursie Fletowym w Gorzowie Wielkopolskim Nadia Kmieciak z klasy Agnieszki Panas zdobyła I nagrodę. Konkurs odbył się 24 maja 2021 r. Gratulujemy sukcesu.


Nagroda dla wiolonczelistki

Magdalena Miler z klasy Katarzyny Granos zdobyła III miejsce w II grupie na VI Łużyckich Spotkaniach Wiolonczelowych w Żarach. Impreza odbyła się 21-22. 05. 2021 r. Gratulujemy.


Sukcesy flecistek

Na tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Opus 2021 w Krakowie uczennica Nadia Kmieciak ulokowała się w paśmie 3 miejsca. W grupie wystąpiło 50 flecistów. Konkurs miał formę audio-video.


Na 19. WIELKOPOLSKIM TURNIEJU MUZYCZNYM pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego KOŁO 30 kwietnia 2021 r. Nadia Kmieciak i Julia Szymczak z klasy Agnieszki Panas otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy.


Konkurs „Zostań Łowcą Talentów”

Konkurs skierowany do uczniów PSM I st. w Kościanie ma na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży, czyli Waszych koleżanek i kolegów ze szkół ogólnokształcących oraz przedszkoli, nauką w PSM I st. w Kościanie i pozyskanie kandydatów do szkoły. Więcej informacji w Regulaminie


Zwycięstwo naszego pianisty

Filip Kauch z klasy Mariana Michałowicza został laureatem I miejsca ex aequo w grupie trzeciej XII Międzyszkolnego Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego Kościan 2021. Gratulujemy sukcesu


Komunikat Dyrektora z dnia 4 maja 2021 r.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 30 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. informuję, że okres nauczania zdalnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościanie zostaje przedłużony do dnia 30 maja 2021 r.

Dyrektor PSM w Kościanie


XII Międzyszkolny Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Kościan 2021 - komunikat

Wszyscy Laureaci i Wyróżnieni na XII Międzyszkolnym Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Kościanie otrzymają dyplomy i nagrody które prześlemy pocztą. Wszyscy Uczestnicy konkursu oraz Nauczyciele wyróżnionych i laureatów otrzymają dyplomy w formie elektronicznej.
Jeszcze raz wielkie gratulacje i podziękowanie za udział dla wszystkich Uczestników XII MOKP Kościan 2021. Dziękujemy Nauczycielom za przygotowanie uczniów, a Rodzicom za umożliwienie udziału swoich dzieci w naszym konkursie.

Z wyrazami szacunku
Marian Michałowicz,
Dyrektor PSM I stopnia w Kościanie


LAUREACI KONKURSU - nagrania

Ogłoszenie wyników   KONKURSU


Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice

28 kwietnia o godzinie 1030 rozpoczynamy przesłuchania konkursowe i zachęcamy do wysłuchania i obejrzenia prezentacji uczestników XII Międzyszkolnego Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego w Kościanie.

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE
PROGRAM KONKURSU (pdf)


XII Międzyszkolny Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Kościan 2021, edycja online – komunikat

Drodzy uczestnicy
W dniach 28-29 kwietnia 2021 r. odbędą się przesłuchania wszystkich uczestników przez JURY XII Międzyszkolnego Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego w Kościanie, które obradować będzie stacjonarnie.
Zgodnie z regulaminem wszystkie nagrania konkursowe będą prezentowane na stronie internetowej szkoły (link również na FB szkoły), a udostępniane będą zgodnie z harmonogramem konkursu: I grupa będzie dostępna 28 kwietnia br. od g. 10. 30, II grupa od g. 13.30, a III grupa w dniu 29 kwietnia br. od g. 11.00. Wszystkie nagrania będą pozostawione do odtworzenia do dnia 30 kwietnia 2021 r.
Wyniki wszystkich grup ogłoszone będą 29 kwietnia 2021 r. o godz. 18.00.

Organizatorzy

Serdecznie dziękujemy za zgłoszenie do naszego konkursu tak wielu uczestników z ponad 50 szkół muzycznych (lista uczestników w linku poniżej). Mamy nadzieję, że będzie to prawdziwe święto muzyczne, dlatego zachęcam gorąco do oglądania wszystkich wykonawców podczas dni konkursowych 28-29 kwietnia br.

Pozdrawiam serdecznie w imieniu organizatorów,
Marian Michałowicz
Dyrektor PSM I st. w Kościanie

LISTA UCZESTNIKÓW   aktualizacja: 2021-4-22 19:36


XII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny – aktualności

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone. Wkrótce opublikujemy listę uczestników konkursu. Będzie można na niej także sprawdzić, czy do organizatorów dotarł link do nagrania prezentacji konkursowej. Lista będzie aktualizowana codziennie. Przypominamy, że tylko do poniedziałku, 12 kwietnia br. można zgłaszać uczestników do konkursu poprzez formularz zgłoszeniowy. Jednocześnie przypominamy, że nagrania można przesyłać mailowo do 20 kwietnia 2021 r.
Dziękujemy za dotychczasowe liczne zgłoszenia i zapraszamy wszystkich chętnych pianistów.
WAŻNE – wykonania wszystkich uczestników będzie można obejrzeć w czasie trwania konkursu na stronie szkoły.

Z pozdrowieniami
Marian Michałowicz
Dyrektor PSM I st. Kościan


Komunikat Dyrektora z dnia 25 kwietnia 2021 r.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. informuję, że okres nauczania zdalnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościanie zostaje przedłużony do dnia 2 maja 2021 r.

Dyrektor PSM w Kościanie


Komunikat Dyrektora z dnia 18 kwietnia 2021 r.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. informuję, że okres nauczania zdalnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościanie zostaje przedłużony do dnia 25 kwietnia 2021 r.

Dyrektor PSM w Kościanie


Komunikat Dyrektora z dnia 9 kwietnia 2021 r.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. informuję, że okres nauczania zdalnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościanie zostaje przedłużony do dnia 18 kwietnia 2021 r.

Dyrektor PSM w Kościanie


Filip Kauch z klasy fortepianu Mariana Michałowicza zajął III miejsce w kategorii A2 na IV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Iwony Kuźmy Pianogranie. Konkurs odbywał się w Krakowie w dniach 22-24 marca 2021r. w formule online. W grupie rywalizowało 28 uczniów.


Komunikat Dyrektora z dnia 27 marca 2021 r.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 25 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. informuję, że okres nauczania zdalnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościanie zostaje przedłużony do dnia 11 kwietnia 2021 r.

Dyrektor PSM w Kościanie


Komunikat Dyrektora z dnia 12 marca 2021 r.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. informuję, że okres nauczania zdalnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościanie zostaje przedłużony do dnia 28 marca 2021 r.

Dyrektor PSM w Kościanie


Kolejny sukces naszego ucznia - Filipa Kaucha. Tym razem jest to Wyróżnienie I stopnia na I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Fenomeny Muzyczne" organizowanym przez Fundację Pro Juventus. W Filipa grupie rywalizowali zdolni pianiści z całego świata. Serdecznie gratulujemy.


Pianista Filip Kauch, uczeń pana Mariana Michałowicza, uzyskał pierwsze miejsce na XXIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie w dniach 14-15 stycznia 2021 r. (w tym roku w formie online). Jurorzy dodatkowo przyznali Filipowi Nagrodę za osobowość artystyczną. Serdecznie gratulujemy


Komunikat Dyrektora z dnia 28 lutego 2021 r.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. informuję, że okres nauczania zdalnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościanie zostaje przedłużony do dnia 14 marca 2021 r.

Dyrektor PSM w Kościanie


Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. ks. dra J. Surzyńskiego w Kościanie informuje, że w związku z termomodernizacją budynku szkoły, z dniem 1 lutego 2021 r. sekretariat szkoły zostanie przeniesiony do nowej siedziby - ul. Dworcowa 3, 64-000 Kościan. Od tej pory korespondencję proszę kierować pod nowy adres.

Również dotychczasowy stacjonarny numer telefonu szkoły będzie nieczynny. Ze szkołą będzie można się skontaktować wyłącznie pod poniższymi numerami telefonów:
Sekretariat: 516 239 738
Dyrektor: 501 724 140
Główny księgowy: 516 920 505


Dziękujemy za przekazanie przez Państwa 1% podatku za 2019 rok.
Wpłata z tego tytułu wyniosła 310,14 zł.

Po otrzymaniu powyższej kwoty od Fundacji Młodzi-Młodym, środki te wykorzystano na zakup ławy do pianina (część kosztu).

Prosimy o uwzględnienie w Państwa rozliczeniach podatkowych za 2020 rok 1% podatku i przekazanie go na cele statutowe szkoły. Dane na wizytówce.

Dyrektor PSM I st. w KościanieKalendarz szkoły w roku szkolnym 2020/2021


Plany zajęć zbiorowych Ewy Żuber i Marcina Zielińskiego, chóru oraz zespołów fletów podłużnych dostępne w dziale eNauczanie


Kolejny sukces konkursowy ucznia naszej szkoły!

Pianista Filip Kauch, uczeń pana Mariana Michałowicza, uzyskał pierwsze miejsce na XXIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie (w tym roku w formie online). Jurorzy dodatkowo przyznali Filipowi Nagrodę za osobowość artystyczną. Serdecznie gratulujemy.


Podziękowanie

Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kościanie bardzo serdecznie dziękuje Rodzicom, Pracownikom i Nauczycielom za pomoc w przewiezieniu wyposażenia szkoły do nowej lokalizacji.

Szczególne wyrazy wdzięczności należą się:
Rodzicom: Panu Tomaszowi Kościańskiemu z pracownikami Bon Appetit; Pani Agnieszce Witkowskiej; Państwu Annie i Mateuszowi Milerom, Panu Piotrowi Skorackiemu, Panu Marcinowi Kauchowi i Panu Leszkowi Hetmańskiemu, Panu Wojciechowi Lisiakowi oraz Panu Jackowi Stępień;
Pracownikom: Pani Bogumile Bosej, Panu Leszkowi Michalskiemu, Panu Władysławowi Spławskiemu i Panu Markowi Kociembie;
Nauczycielom: Panu Krzysztofowi Mieszale; Panu Bogusławowi Wąsowskiemu, Panu Michałowi Śliwińskiemu, Panu Michałowi Sobieralskiemu i Panu Andrzejowi Rydzikowi.

Dyrektor PSM w Kościanie


Komunikat Dyrektora

Od 4 stycznia 2021 r. zapraszam wszystkich laureatów i wyróżnionych w 17. Szkolnym Konkursie Muzycznym o Laur Szkoły do odbioru dyplomów i nagród w sekretariacie szkoły w godz. 9:00 - 14:00.

Dyrektor PSM w Kościanie


Laur_2020


Msza święta

Zawiadamiamy, że w dniu 22 stycznia 2021 r. o godz. 1800 w Parafii p.w. NMP Wniebowziętej w Kościanie (Fara) zostanie odprawiona msza św. w intencji ś. p. Pawła Jaśkowiaka.


Komunikat Dyrektora

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 poz. 2111) informuję, że termin ferii zimowych w roku szkolnym 2020/2021 ustalono na 4 stycznia 2021 r. do dnia 17 stycznia 2021 r.

Dyrektor PSM w Kościanie


Sukces flecistki

Podczas 23. Wielkopolskiego Konkursu Uczniów Klas Instrumentów Dętych - edycja online, który odbywał się w dniach 1.11.2020 - 31.12.2020, Nadia Kmieciak z klasy fletu Agnieszki Panas zdobyła 3 miejsce w grupie 5. Konkursowy występ


Ogromny sukces naszego ucznia!

Filip Kauch z klasy fortepianu mgr Mariana Michałowicza został laureatem I miejsca w kategorii fortepian w grupie I - XV Ogólnopolskiego Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków - Rybnik 2020. Obradom Jury przewodniczył prof. dr hab. Andrzej Jasiński z Akademii Muzycznej w Katowicach.


Komunikat Dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Kościanie
z dnia 27 listopada 2020 r.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 poz. 2087) informuję, że okres nauczania zdalnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościanie zostaje przedłużony do dnia 3 stycznia 2021 r.

Dyrektor PSM w KościanieZebranie Rodziców

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam wszystkich Rodziców na zebranie w formie online, które odbędzie się dnia 17 grudnia 2020 r. (czwartek) z wykorzystaniem platformy Zoom.
Link do spotkania
Zebranie odbędzie się w dwóch grupach:
- o godz. 15:45 - Rodzice uczniów cyklu sześcioletniego
- o godz. 16:30 - Rodzice uczniów cyklu czteroletniego.
W razie problemów jest możliwość połączenia się nie w swojej grupie.
Tematyka zebrania:
- termomodernizacja szkoły,
- ferie zimowe,
- sprawy bieżące.

Ze względu na ważność poruszanych spraw liczę na Państwa obecność.
Z poważaniem,
Marian Michałowicz
Dyrektor PSM I st. w Kościanie


Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Kościanie


Koncert w wysokiej rozdzielczości (format m2ts) można pobrać:
Koncert - cz. 1 (8 GB)) i Koncert - cz. 2 (9,8 GB)


Komunikat

W dniu 22 października 2020 r. od godz. 1615 zawieszone są wszystkie zajęcia w związku z odbywającym się posiedzeniem Rady Pedagogicznej.
W czasie zawieszonych zajęć zachęcam do obejrzenia koncertu jubileuszowego z okazji 30-lecia naszej szkoły na stronie internetowej lub facebooku o godz. 1700

Dyrektor PSM I stopnia w Kościanie


Regulamin realizacji zajęć w PSM I st. w Kościanie
z dnia 19 października 2020 r.


Komunikat o koncercie z okazji jubileuszu 30-lecia szkoły

W związku z przypadającym w tym roku jubileuszem 30-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. ks. dra J. Surzyńskiego w Kościanie zapraszamy na koncert jubileuszowy w dniu 22 października 2020 r. o godz. 17.00. Aktualna sytuacja nie pozwala na organizację uroczystości w tradycyjnej formie, dlatego koncert będzie wyemitowany na stronie internetowej szkoły oraz na facebooku.
Wystąpią przede wszystkim Absolwenci, ale także obecni uczniowie i nauczyciele. Zapraszamy serdecznie do wysłuchania koncertu.

Dyrektor szkoły
mgr Marian Michałowicz


Komunikat

Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kościanie informuje, że środa 14 października 2020 r. jest dniem wolnym od zajęć szkolnych w związku z Dniem Edukacji Narodowej.
Dyrektor PSM w Kościanie


Z okazji przypadającego 1 października Międzynarodowego Dnia Muzyki oraz Roku Beethovenowskiego w 250 rocznicę urodzin kompozytora, prezentujemy utwór Ludwiga van Beethovena - Sonata f-moll op. 2 nr 1, cz I Allegro w wykonaniu Filipa Kaucha


Sukces na konkursie

W dniu 27 września 2020 roku Jury w składzie: prof. dr hab. Mariusz Drzewicki, dr hab. Michał Szczepański i mgr Urszula Buda podjęło decyzję o przyznaniu nagród i wyróżnień dla uczestników II Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Pianistycznego – Leżajsk 2020. W grupie D – klasa 4/6 I st. (OSM I st.) – I miejsce zajął Filip Kauch z klasy fortepianu mgr Mariana Michałowicza. Gratulujemy kolejnego sukcesu!


Przedstawiamy nowe LOGO SZKOŁY, które zostało przygotowane przez firmę PU JOLGRAF na podstawie prac uczniów złożonych w ogłoszonym w ubiegłym roku konkursie na logo. Fundatorem tego projektu jest Rada Rodziców przy Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościanie.

Uczniowie wyróżnieni w konkursie na LOGO SZKOŁY (alfabetycznie):
Andrzejewska Lena kl. V c. 6-letni
Mikołajczak Franciszek kl. V c. 6-letni
Osmański Jakub kl. III c. 4-letni
Radoła Lena kl. VI c. 6-letni
Schwarz Nina – absolwentka
Sztucka Maja - kl. IV c. 6-letni (w ub.r.)
Witkowska Nadia kl. VI c. 6-letni


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2020 r.
tylko dla uczniów klas pierwszych w auli szkoły (I piętro)
wg następującego harmonogramu:
klasa I cyklu 6-letniego o godzinie 1400
klasa I cyklu 4-letniego o godzinie 1500
Uwaga!
Na rozpoczęcie każdy uczeń może przyjść tylko z jednym rodzicem lub innym opiekunem. Wszystkich w tym dniu (uczniów i rodziców) w budynku szkoły obowiązuje zasłanianie nosa i ust (maseczki lub przyłbice) oraz dezynfekcja rąk podczas wchodzenia na teren szkoły. 

U W A G A!
Dla pozostałych uczniów w tym dniu po godz. 2030 będzie dostępne na stronie internetowej szkoły nagranie dyrektora z najważniejszymi informacjami dotyczącymi organizacji nowego roku szkolnego.

dyrektor szkołystrona główna